« «

» »

ATLAS COPCO HLEDÁ NOVÉ ZAMĚSTNANCE PROSTŘEDNICTVÍM PLATFORMY JOB ANGELS

Situace na zaměstnaneckém trhu se rychle mění, jelikož na tento trh přichází pracovní síla představovaná generacemi Y a Z. Tito lidé jsou velmi závislí na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram) a kladou vysoké nároky na možnost práce z domova, zajímavé produkty a přívětivou atmosféru na pracovištích. Příslušníky této generace lze jen velmi zřídka nalézt jako zájemce na klasických pracovních portálech; nečtou inzeráty s nabídkami pracovních míst, avšak rádi sledují videoprezentace a videoinzerci.

Jelikož chceme, aby ve společnosti Atlas Copco pracovala mladá generace, začali jsme spolupracovat s platformou JOBANGELS.CO. V červnu jsme vyfotografovali stávající zaměstnance v kancelářích naší společnosti, vytvořili jsme krátké video a nechali vyrobit navštívenky ztvárněné jako sdělení pro potenciální kandidáty.

Od června jsme zastoupeni na webových stránkách JOB ANGELS a nově oslovujeme příslušníky mladé generace tím, že umísťujeme nabídky volných pracovních míst na Facebook. Mimoto existuje tisícovka nabídek zaměstnání propojených s platformou, která aktivně propaguje naši společnost v jejím domovském prostředí.

Chcete se podívat, jak to funguje?
Navštivte stránky
 https://jobangels.co/Atlas-Copco

Domů

 

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=7724&lang=cs