Archiv kategorie: Náš region

NAŠE ZEMĚ: MAKEDONIE

Makedonie je vnitrozemský balkánský stát, pro který jsou příznačná pohoří, jezera a starobylá města s osmanskou i evropskou architekturou. Hlavní město Skopje je známo svojí rozlehlou čtvrtí Starý bazar a historickými budovami přeměněnými na muzea, mezi které patří například makedonská národní galerie.

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=7721&lang=cs

ATLAS COPCO HLEDÁ NOVÉ ZAMĚSTNANCE PROSTŘEDNICTVÍM PLATFORMY JOB ANGELS

Situace na zaměstnaneckém trhu se rychle mění, jelikož na tento trh přichází pracovní síla představovaná generacemi Y a Z. Tito lidé jsou velmi závislí na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram) a kladou vysoké nároky na možnost práce z domova, zajímavé produkty a přívětivou atmosféru na pracovištích. Příslušníky této generace lze jen velmi zřídka nalézt jako zájemce na klasických pracovních …

Pokračovat ve čtení »

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=7724&lang=cs

12. PREZIDENT A VÝKONNÝ ŘEDITEL SPOLEČNOSTI ATLAS COPCO AB JE ZNÁM

Ronnie Leten se na výroční valné hromadě, která se konala 26. dubna 2017, vzdal funkce předsedy představenstva společnosti Atlas Copco AB. K témuž datu odešel z funkce prezidenta a výkonného ředitele skupiny Atlas Copco. Po osmi letech Ronnieho úspěšného vedení je nyní skupina silnější než kdykoli předtím, posílila své zaměření na zákazníka a poskytuje spolehlivé služby prostřednictvím všech svých obchodních divizí.

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=7726&lang=cs