Archiv kategorie: Zákaznická řešení

VŘETENA QST PŘESVĚDČILA SPOLEHLIVOSTÍ SVĚTOVOU AUTOMOBILKU

Nové emisní normy Euro 6 byly spouštěčem řady změn, která u výrobce nákladních vozů MAN vedla až k výměně nářadí. Namísto pneumatických utahovaček LTV nyní v polském výrobním podniku MAN Trucks používají systém PowerMACS s vřeteny QST. „Opět jsme se přesvědčili, že volba vyšší investice na počátku se klientovi vyplatí. Ve velice krátkém čase se náklady vrátí a kvalita montáže …

Pokračovat ve čtení »

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=5334&lang=cs

VÝMĚNA JEDNOHO NÁŘADÍ UŠETŘILA DENNĚ ŠEST HODIN PRÁCE

  Jeden den práce, i taková je někdy životnost nástrojů v dřevozpracovatelském průmyslu. Například při výrobě dřevotřískových desek. Nože na drticí hlavici, která rozsekává dřevěný odpad i celé stromy na třísky, se musí měnit denně. Pro obsluhu to znamená neustálé povolování a utahování dvanácti šroubů. 

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=5331&lang=cs

TURBOTIGHT A HARDWARE NA KLÍČ VNESLY DO NEJSLABŠÍHO MÍSTA VÝROBY DYNAMIKU I PRECIZNOST

  Montáž modulů pro automobilky je velice náročná a složitá. S ohledem na bezpečnost vozidla musí moduly splňovat vysoké požadavky na kvalitu. Klíčové je spolehlivé utažení velkého množství spojů. Díky modernizaci výrobní linky, na níž přibyla i nová řídicí jednotka Atlas Copco, se v nošovické továrně Mobis podařilo skloubit kvalitu utahování s vysokou efektivitou.

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=5324&lang=cs

AKCE VALEO TECH DAY POŘÁDANÁ VE ČTYŘECH ZÁKAZNICKÝCH CENTRECH

Francouzská skupina Valeo je přední světový dodavatel vysoce vyspělých technických řešení a dílů pro automobilový průmysl. Dne 26. října 2016 uspořádali naši kolegové v Paříži, Bratislavě, Šanghaji a Detroitu akci pod názvem Valeo Tech Day. Akce se zúčastnili zástupci více než deseti organizací skupiny Valeo z celého světa.

Permanent link to this article: http://1-2017.productivity-magazine.cz/?p=5318&lang=cs